СТАТТІ

ПОКРАЩЕННЯ ПАМ’ЯТІ ДИТИНИ

 

Кожен з батьків знає, що для успішного навчання необхідна гарна пам’ять. Ніхто з цим, звичайно, не сперечається. Але ресурс пам’яті необхідно використовувати оптимально. Тобто, не все в навчанні треба намагатися запам’ятати. Насправді, шкідливо запам’ятовувати те, що дитина не зрозуміла. Якось я провів з учнями експеримент і запитав: «Чим живиться розум у порівнянні із споживанням їжі?».

 

Читати далі


ЗВІДКИ ЛІНОЩІ?

 

  • Як змусити дитину вчити уроки? Як боротися з лінню дитини?
  • Як змусити дитину слухати вчителя на уроці та не відволікатися?
  • Як довести дитині, що необхідно вчитися, а не лінуватися?
    Ці питання ставлять собі батьки сучасних школярів.

 

Читати далі


ЕКСТЕРНАТ

 

Шановні батьки! Чи хотіли б Ви, щоб Ваша дитина навчалася легко і самостійно долала всі труднощі у навчанні? Бажаєте, щоб Ваша дитина зберегла свою індивідуальність і стала сильною особистістю, яка знає, чого хоче в житті? Вирішення цієї проблеми є!

 

Читати далі


ЧОМУ НЕ НАВЧАЮТЬ У ШКОЛІ?

 

Чи погоджуєтесь ви з тим, що наша школа, в першу чергу, виконує соціальне замовлення, готуючи нас для вирішення суспільних задач? Наша індивідуальність, наші думки та мрії, наші особисті якості виявляються непотрібними. Адже крім знань школа прививає нам і інше: вона формує ставлення до себе, до інших людей, до справи, ставлення до світу в цілому.

 

Читати далі


ЗНО

 

ЯК САМОСТІЙНО ГОТУВАТИСЯ ДО ЗНО З ГАРАНТІЄЮ?

1.      Придбати цей або подібний до цього збірник (з тестами у форматі ЗНО, коротким довідником з усього курсу математики, з методичними рекомендаціями, з аналізом типових помилок тощо).

 

Читати далі


НАВІЩО НАВЧАТИСЯ?

 

Багато школярів запитують: навіщо потрібно вчитися?

Перша очевидна відповідь: щоб отримати хороші оцінки. І далі за текстом: щоб не працювати двірником. На жаль або на щастя, для багатьох учнів зв’язок між успішністю в житті та оцінками в школі не є таким вже очевидним.

 

Читати далі


Show Buttons
Hide Buttons