Експрес-математика

4 уроки за один день – крейсерська швидкість! Навчатися швидко – це вигідно.

Щоб навчатися у школі із задоволенням необхідно розуміти предмет. Ми допоможемо заповнити «прогалини» в знаннях і до людини повернеться радість навчання.

Шановні батьки та школярі! Запрошуємо Вас відвідати унікальні заняття у вихідні дні – повний курс математики з 5 по 9 клас!

У чому їх унікальність?

1. Все стає зрозумілим, а значить – легким! Ефективна розробка навчання. До людини приходить повне розуміння та впевненість у своїх знаннях. Замість «каші у голові» вона отримує інформацію, якою зможе користуватися все життя. Адже попереду контрольні, ЗНО та ВНЗ!

2. Індивідуальний підхід. Для кожного учня складається його власна програма навчання, яка базується на виявлених «прогалинах у знаннях» на безкоштовному пробному уроці. За цією програмою кожен учень навчається у власному темпі. Не поспішаємо, але й не даємо витрачати час. Індивідуальна швидкість навчання дозволяє не втомлюватися від занять та почуватися комфортно.

3. Доброзичливе ставлення викладачів незалежно від індивідуальної швидкості навчання. Для нас не буває нерозумних учнів — у нас усі мають великий потенціал. Це звучить неправдоподібно, але це факт.

4. Звертаємо увагу лише на проблемні галузі. Якщо учень знає тему, йому достатньо відповісти на кілька запитань і правильно вирішити три-чотири завдання — ми не затримуємося на цій темі. При цьому сам учень буде впевнений в тому, що знає цю тему на «відмінно».

5. Дуже вигідно! Вартість одного уроку нижче, ніж зазвичай, Ви платите за одну годину занять з репетитором.

6. Швидко. За 5-6 днів таких занять деякі діти проходять піврічну шкільну програму. (Але треба враховувати, що у кожної дитини свій індивідуальний темп навчання і їй може знадобитися більше часу на цей обсяг знань. Також темп просування сильно залежить від кількості «прогалин» у знаннях).

Навіщо потрібно проходити весь курс математики із п’ятого класу?

Таким чином ми зможемо знайти «білі плями», про які ні Ви, ні дитина можуть навіть не здогадуватися. Адже незрозумілий чи пропущений матеріал вміє добре «ховатися» — його не так легко виявити, якщо займатися лише тим, що вони зараз проходять у школі. Обов’язково потрібно повернутись назад і проходити все послідовно, крок за кроком. Щоб навчатися у школі із задоволенням треба розуміти предмет.

Ми допоможемо заповнити “прогалини” у знаннях і повернути радість навчання.

 спо
Заняття10.0011.30
Перерва11.3012.00
Заняття12.0013.30

Щоб дізнатися подробиці, телефонуйте:

(093) 34-68-208,

(097) 344-91-61

780-60-73

Ціна 180.00грн.

Show Buttons
Hide Buttons