Підготовка до ЗНО з гарантією знань

Чи можна гарантувати знання?

— Жартуєте? Як можна видати гарантію на знання – це щось хистке, невизначене та недосяжне?

Так, ми розуміємо, що це думка багатьох людей. І все-таки, так думають лише ті люди, які не мають цих твердих, чітких і виразно відчутних знань у сфері таких предметів як математика, фізика, біологія та хімія.

Ці сфери людських знань далеко ще не розкрито в принципі, то ж як можна говорити про якусь гарантію. Але ми говоримо про гарантію знань у чітко окресленому обсязі програми та складності.

Як це досягається:

1. Подається розуміння відповідної теми не через нав’язування авторитарної думки вчителя, а шляхом супроводу учня впродовж логічного ланцюжка умовиводів до остаточних висновків. Висновки учень робить сам, тому й знання він по праву вважає своїми, а не учительськими чи книжковими.

2. Для закріплення учень вирішує кілька завдань на цю тему із тестів ЗНО минулих років.

3. З цієї теми учень вирішує ще три подібні завдання, але вже на залік. Тобто здає чистовик без жодної помилки. Це не причіпки і не «буквоїдство», адже будь-яка помилка – це ознака невпевненості, а отже, немає 100% знань. Вчитель шукає проблему, разом з учнем усуває її і знову пункт 3.

4. Переходимо до наступної теми. Усього 10 тем.

5. Контрольна з 10 тем із тестів ЗНО.

6. Якщо в якійсь темі проблема (будь-яка помилка, помарка, виправлення), то відпрацьовуємо її за схемою пунктів 2 і 3.

7. Наступні 10 тем (останні) за схемою пунктів 1-3.

Іноді учень каже, що він знає тему, а помилку припустився «просто через розсіяність». Але на ЗНО така «розсіяність» знову ж таки ознака невпевненості. На ЗНО – як у бою. Так ми орієнтуємо та готуємо своїх учнів. Всі здають дуже успішно.

І Вам ми бажаємо успіхів!

Відгуки про підготовку до ЗНО із репетиторами центру «Індиго» можна почитати тут.

Отже, якщо Ви знаходитеся у Харкові або хочете займатися віддалено по Skype і Вам потрібна допомога у підготовці до ЗНО – телефонуйте та записуйтеся на заняття!

Вам буде забезпечено індивідуальний підхід, доброзичливе ставлення викладачів та повне розуміння пройденого предмету. Після таких занять не залишається «каша в голові», — знання вишиковуються по порядку, ними можна користуватися не лише для успішного складання ЗНО чи вступу до ВНЗ, але й протягом усього життя! Все стає таким простим, що навіть дивно, як раніше це викликало труднощі.

До зустрічі!

Ціна:300.00грн.

тел.: +38097-344-91-61

+38066-035-83-72

Show Buttons
Hide Buttons